China Automatic Sun Tracking Solar Rruga fabrikë të lehta dhe prodhuesit | Suntisolar

të lehta automatike Sun Tracking Solar Rruga


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  Technical Parametri

   

  ◆ panel diellor: Highly efikas silic monocrystalline Panel
  ◆ Battery: MnNico Tresh Lithium Battery apo jetës PO4 Lithium Battery dispozicion
  ◆ efikasitetit Luninous: 160-170lm / W
  ◆ Ngjyra Temperatura: 2700K-6500K
  ◆ Ambient Temperatura: -30 ~ + 70 ℃
  ◆ vetë radhës pas dielli lëviz për të maksimizuar efikasitetin e panelit të akuzuar

  Advantage teknike

  (1) Vetë Sensing pozita dielli dhe rrotullohet panel diellor automatikisht të ketë kënd të madh rrezet e diellit.
  (2) Raporti Test nga shfaqjet CPVT se tarifimit efikasitetin rrit 79.7% se drita tradicionale rrugë diellore.
  (3) Përmirësimi i performancës të sigurisë duke ulur rezistencën e erës të vogla të madhësisë diellore panel.


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  WhatsApp Online Chat!