Кина 13-Електрични предводена тревник светлина фабрика и производители | Suntisolar

13-Електрични предводена тревник светлина


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • детали за производот

  ЕЛЕКТРИЧЕН предводена тревник светлина

  висина Светилка тело: 80см со акрилна покривка во средината светлината големината на телото: 180 * 80MM
  големина кат: 250 * 135mm
  Височината: 210 * 100mm * 12mm
  Светло тело: 6063 висок квалитет на дисипација на топлина алуминиумски профил
  Моќ: 5W Температура на бојата: 3000K
  Светла боја лента: сина
  Чип: КРИ чип
  Влезен напон: 265V AC85V-

 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака тука и испратете ја на нас
  x
  WhatsApp Онлајн Chat!