China 13-Electric Led Lawn Dritë fabrika dhe prodhuesit | Suntisolar

13-Electric Led Lawn Dritë


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  ELEKTRIK LED LEHTA lëndinë

  lartësia e trupit llambë: 80cm me mbulesë akrilik në mes të madhësisë të lehta trupore: 180 * 80mm
  Madhësia Kati: 250 * 135mm
  Pitch: 210 * 100mm * 12mm
  Trupi dritë: 6063 me cilësi të lartë profili shpërndarje të ngrohjes alumini
  Fuqia: Temperatura 5W Ngjyra: 3000K
  Ngjyra të lehta rrip: blu
  Chip: chip Cree
  tensionit Input: AC85V-265V

 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  x
  WhatsApp Online Chat!