Fabrika China Z66 30W SMD Specifikimi dhe prodhuesit | Suntisolar

Z66 30W SMD Specifikimi


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  1.1 Parametrat teknike

  Model: XT1050SELD30-D5
  Sasia LED: 10 copë 5050
  Sasia modul (cope): 3
  Fuqia (W): 30W
  Panel diellor (Wp) Monocrystalline Silicon 18V / 45W
  Battery (Ah): Grade A Lithium Ion Battery 20Ah / 12V
  Angle rregullueshme nga Moduli (± 15 °): po
  Mode kontrollit:     Kontrolli i të lehta Control + Koha
  kohën e punës nën pushtet të plotë (h): 12 orë
  kohën e punës në bazë të fuqisë inteligjente (h): 36 orë
  Koha e ngarkimit (1000W / m 2) 6H
  On-off nivel të pragut (LUX): në ≦ 8LUX, OFF ≧ 10LUX
  Mesëm Shpërndarja ndriçimit: PC
  Rrezja Këndi (°): C0 ~ 180 140 ° / T90 ~ 270 70 °
  Mbrojtja Grade: IP65

  Parametri fotoelektrik :

  Color Temperatura (K): 3000-6500K
  CRI (Ra)   70
  Lumens (MM): 3200-4200lm
  Inteligjente Mode: po
  Duke punuar nën ditët me shi: 365 ditë
  Paketa:
  Pesha neto (kg): 10.0kg ± 5%
  Pesha bruto (kg): 21.5kg ± 5% (2pcs / kuti) 
  Product Dimension (mm): 1050 cm x 370 86mm ± 5%
  Paketa Dimension (mm): 1070 cm x 225 445mm ± 5%
  Sasia në 20/40 Feet paketë: (paletë) 400 / 1100PCS
  Sasia në 20/40 këmbët Container: (No Pallet) 500 / 1210PCS
  Temperatura e mjedisit:
  Shkarkimin Temperatura (℃): -20 ~ 60
  Ngarkimit Temperatura (℃): -20 ~ 60
  Ruajtjen Temperatura (℃): 0 ~ 45
  Instalimi Parametër :
  Diametri i Pol (mm): Ø60 mm
  Vidë Fiksimi:   po
  rezistenca Wind nivel (km / h): 209
  Instalim Lartesia (m): 5-6
  Instalimi Distance (m): 15-20
  Rrezatim Zona (m 2): 120   

  1.2 Product Dimension: (mm)

  1.2
  1.3 Klasifikimi diagrami

  1.3
  1.4 Drita Pole Sketch (5m)

  1.4
  1.5 30W Illumination simulimi-6 m

  1.51.5-

  2 Paketa
  2.1 Paketa Sketch

  2.1
  Lista 2.2 Paketa

  artikull

  Produkte

  njësi

  artikull

  shënim

  1

  Drita Rrugore Diellore 30W

  PC

  1

   

  2

  Çelës Allen 6 mm

  PC

  2

  2%

  3

  instalimi Udhëzim

  PC

  3

   

  4

  Certifikimi i Miratimi

  fletë

  4

   

  5

  Raporti provë

  PC

  5

   

  2.3 paletë Sketch
  paletë Size: 945 × 1100 × 120mm
  Goods me paletë Madhësia: 945 × 1100 × 1050mm
  Sasia: 2pcs 10Boxes × / Box = 20pcs

  2.4


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  x
  WhatsApp Online Chat!