China Z86 50W SMD fabrikë Specifikimi dhe prodhuesit | Suntisolar

Z86 50W SMD Specifikimi


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Detail Product

  1.1 Parametri i produktit

  Model: XT1215SELD50-D5
  Sasia LED: 30 copë 5050
  Moduli Sasia (copë): 1
  fuqia: 50W
  Panel diellor: Monocrystalline Silicon 18V / 70W
  Battery: Grade A Lithium Ion Battery 30Ah / 12V
  Angle rregullueshme nga Moduli (± 10 °): po
  Contrtol Mode: Kontrolli i të lehta Control + Koha
  kohën e punës nën pushtet të plotë: 12 orë
  kohën e punës në bazë të fuqisë inteligjente: 84 orë
  kohë tarifimit (1000W / m2) 6H
  On-off nivel pragut: në ≦ 8LUX, OFF ≧ 10LUX
  Mesëm Shpërndarja ndriçimit: PC
  Rreze Kënd: C0 ~ 180 140 ° / T90 ~ 270 80 °
  Mbrojtja Grade: IP65
  Parametri fotoelektrik :
  Color Temperatura (K): 3000-6500K
  CRI (Ra) 70
  Lumens (MM): 6000-7000lm
  Inteligjente Mode: po
  Duke punuar nën ditët me shi: 7-10 ditë
  Paketa:
  Net Pesha ((kg): 18.5kg ± 5%
  Bruto Pesha (kg): 39.0kg ± 5% (2pcs / kuti)
  Product Dimension (mm): 1215 cm x 428 62mm ± 5%
  Paketa Dimension (mm): 1265 cm x 227 495mm ± 5%
  Sasia në 20/40 Feet Konteineri (shtesat) 286 / 704PCS (With Pallet)
  Temperatura e mjedisit:
  Shkarkimin e temperaturës (℃): -20 ~ 60
  Ngarkimit Temperatura (℃): -20 ~ 60
  Ruajtjen Temperatura (℃): 0 ~ 45
  Instalimi Parametër:
  Diametri i Polit: Ø60 mm
  Vidë Fiksimi: po
  rezistenca Wind nivel (km / h): 209
  Instalim Lartesia (m): 7-8
  Instalimi Distance (m): 21-24
  Rrezatim Sipërfaqja (m2) 192

  1.2 Product Dimension: (mm)

  图片 3
  1.3 Shpërndarja Lehta

  图片 4
  1.4 Drita Pole Sketch

  微 信 图片 _20190330165315
  1,5 Simulim ndriçimi 50W-7m

  微 信 图片 _20190330165332

   

  2 Paketa
  2.1 Paketa Sketch

  图片 7
  Lista 2.2 Paketa

  artikull

  Produkte

  njësi

  sasi

  shënim

  1

  Drita Rrugore Diellore 50W

  PC

  2

   

  2

  Çelës Allen 6 mm

  PC

  1

  2%

  3

  Çelës Allen 14 mm

  PC

  1

  2%

  4

  instalimi Udhëzim

  PC

  1

   

  5

  Certifikata e Miratimi

  fletë

  1

   

  6

  Raporti provë

  PC

  1

   

   
  2.3 paletë Sketch
  Paletë Size: 1260 × 1100 × 115mm
  Mallrat me paletë Madhësia: 1260 × 1100 × 1150mm
  Sasia: 10 Boxes × 2pcs / Box = 20Pcs

  微 信 图片 _20190330165409

   


 • Previous:
 • Next:

 • Shkruani mesazhin tuaj ketu dhe ta dërgojnë atë tek ne
  x
  WhatsApp Online Chat!